tel. 015-867-22-31        e-mail:krasa.tomasz@wp.pl

Szybki kontakt

Tomasz Krasa
tel. kom. 508 074 948
krasa.tomasz@wp.pl

Ossala 103
28-221 Osiek


Parapety wewnetrzne:

Parapety z konglomeratu

Konglomerat jest produktem przemysłowym wynikającym z połączenia wyselekcjonowanego grysu kamiennego (kamień naturalny stanowi 95% masy) oraz żywicy poliestrowej, która występuje tutaj w charakterze łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno – mechanicznych. Produkt końcowy posiada parametry fizyczno – mechaniczne przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład. Do tego dochodzą zalety jakie wynikają z produkcji przemysłowej w sensie kontroli jednolitości koloru i jakości.


Konglomerat stosuje się wszędzie tam, gdzie tradycyjnie używa się kamienia naturalnego. Jest jego znakomitą alternatywą łącząc walory estetyczne z bogactwem kolorystyki. Konglomerat marmurowy ze względu na parametry zbliżone do marmuru polecany jest do wnętrz gdyż warunki atmosferyczne mogą spowodować jego blednięcie oraz matowienie.


Parapety wykonane z konglomeratu marmurowego nadadzą wnętrzu elegancki, estetyczny wygląd. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Na długie lata mogą być ozdobą Państwa okien. Wymiary elementów są ograniczone wielkością płyty: 124 x 304 cm. Grubość 2cm i 3 cm


Wybrane wzory konglomeratów marmurowych

Bianco Carrara Calacatta Botticino Rasotica Rosso Asiago
Perlato Appia Verde Tirreno Rosadel Garda Brecia Aurora


METAL DOM © 2009

Projekt i realizacja strony internetowe kielce NET-atak.pl